Слідкуйте за новинами

Екскурсія на телеканали UA: Житомир та СК1 (+ Відео)

Дата: 24.04.2019

Екскурсія на телеканали UA: Житомир та СК1 (+ Відео)

Учні гуртка «Шкільне телебачення» Баранівської ОТГ та Олевської ОТГ Житомирської області 19 квітня познайомились із роботою телерадіокомпанії UA: Житомир та Телеканал СК1.

Діти дізналися, як працює справжнє телебачення, побачили те, що зазвичай приховано від очей глядачів: як відбуваються прямі ефіри, як журналісти готують новини, як оперативно та професійно працюють телевізійники.

Діти спробували себе у ролі ведучих, отримали цінні поради від професійних режисерів та операторів.

Ми переконані, що завдячуючи створенню власного медіапростору об’єднані територіальні громади отримують можливість продемонструвати свою індивідуальність, чітко позиціонувати свої погляди на сучасні події, підняти свій рейтинг в очах місцевого населення та інших громад.


 

Саме тому в рамках Проекту ЄС «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської міської ОТГ» спільно з Житомирським Центром розвитку місцевого самоврядування будемо поширювати досвід формування інформаційного поля ОТГ через інструмент «Шкільне телебачення» серед громад Житомирської області.

А як проходила екскурсія на телеканали UA: Житомир та СК1 дивіться у сюжеті створеному учнями гуртка «Шкільне телебачення» Баранівської ОТГ.