Слідкуйте за новинами

Індивідуальні онлайн-консультації з учасниками курсу «Підприємцем бути легко v 3.0»

Дата: 22.09.2020

Індивідуальні онлайн-консультації з учасниками курсу «Підприємцем бути легко v 3.0»

А у нас на курсі «Підприємцем бути легко v 3.0» з’явився ще один учасник, знайомтеся – Джек , естонська гонча, грайливий друг нашої Валі Бардіс. Ми дуже раді, що на наших зустрічах є не лише учасники курсу, а й їхні улюбленці.

До речі Валя пише бізнес-план по наданню фотопослуг. Дівчина мріє стати фотографом та мати власну фотостудію.

А Оля Ільчук створить танцювальну студію.

Щоб наші майбутні зірки підприємництва уникнули ряду помилок ще на етапі заповнення спрощеного бізнес-плану та аби їхні ідеї перетворилися на перспективні бізнес-проекти на цьому тижні Іван Савицький проводить індивідуальні консультації з кожним учасником курсу.

Сьогодні Іван обговорив з кожною із дівчат їхні бізнес-плани, оцінив розрахунки у фінансових планах, надав коригування по інвестиційним планам та практичні поради по запуску. Учасники отримали чіткий перелік для доопрацювання своїх проектів.

Працюючи над своїми стартапами, учасники нашого курсу стикаються зі справжніми викликами, зростають над собою, вчаться вирішувати проблеми, ефективно комунікувати, мислити системно, а також вчаться не боятися помилятися та створювати нове!

Скоро завершується наш курс, який ми втретє проводили для учнів Баранівської громади. У нас залишився ще один модуль на тему «Що таке бюджет участі?» та практикум написання проєктів на бюджет участі.

Хоча в громаді другий рік поспіль призупинили фінансування проєкту «Бюджет участі». Однак команда ІГС та діти вірять в те, що керівництво ОТГ віднайде спосіб відновити реалізацію громадських проєктів за кошти місцевого бюджету. Ми всі надіємося, особливо діти, що їхні старання не будуть марними!

Не знаємо як ви, а ми впевнені, що з такою активною та підприємницькою молоддю Баранівську громаду чекають позитивні зміни в майбутньому, адже громада отримає затребувані та якісні послуги!

Курс проводить Інститут громадянського суспільства в рамках проєкту «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської міської ОТГ» за фінансової підтримки Європейського Союзу.