Слідкуйте за новинами

Колектив Баранівського МРЦ пошив маски для потреб навчальних закладів громади

Дата: 23.09.2020

Колектив Баранівського МРЦ пошив маски для потреб навчальних закладів громади

Цей навчальний рік дуже відрізняється від звичного через пандемію COVID-19. Для того, щоб навчання було безпечним школи та садочки мають бути забезпеченими індивідуальними засобами захисту.

Оскільки усі турботи про забезпечення освітніх закладів засобами індивідуального захисту покладено на органи місцевого самоврядування, відділ освіти Баранівської міської ради замовив пошиття захисних масок у швейному коворкінгу Баранівського міжшкільного ресурсного центру, таким чином гроші залишаються в громаді.

«Ми відгукнулися на прохання відділу освіти,— каже Василь Назарчук, директор БМРЦ . — Та пошили за півтора тижні 2000 захисних масок у швейному коворкінгу»

Маски пошиті з матеріалу під назвою спандбонд. Його активно застосовують для виробництва медичного одягу і гігієнічних виробів. М’які гумки не будуть різати вуха, дозволяючи носити маску тривалий час.

14 вересня Василь Назарчук передав замовнику – відділу освіти Баранівської міської ради 2000 масок. Їх роздали працівникам шкільних та дошкільнихзакладів освіти.

Сучасне обладнання закуплене для Баранівського міжшкільного ресурсного центру в рамках проєкту «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської міської ОТГ», який реалізується Баранівською міською радою, Інститутом Громадянського Суспільства та ПП «Галекс-Агро» за фінансової підтримки Європейського Союзу.