Слідкуйте за новинами

АНОНС! 24 лютого у Києві відбудеться конференція «ВІД УТВОРЕННЯ ОБ‘ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД – ДО РОЗУМНОГО ЗРОСТАННЯ»

Дата: 21.02.2017

АНОНС! 24 лютого у Києві відбудеться конференція «ВІД УТВОРЕННЯ ОБ‘ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД – ДО РОЗУМНОГО ЗРОСТАННЯ»

Концепція Конференції

«ВІД УТВОРЕННЯ ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД –

ДО РОЗУМНОГО ЗРОСТАННЯ»

24 лютого 2017 р., м. Київ, вул. Хрещатик, 2

Український дім, «Концертна зала»

З моменту ухвалення Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні (1 квітня 2014 р.) досягнуто чималих результатів, а з ними з’явилось чимало викликів.

Об’єднані територіальні громади отримали нові повноваження і ресурси, а з ними – нові можливості. Оскільки метою реформи місцевого самоврядування є не тільки делегування повноважень на місця, а й зростання якості рівня життя мешканців та надання послуг на базовому рівні, що може бути досягнуто за умови зростання економіки ОТГ.

На Конференції очікується розглянути низку питань, що стосуються зростання спроможності і ресурсного потенціалу ОТГ завдяки спільній діяльності органів місцевого самоврядування, активних громадян та представників бізнесу. Український бізнес має знайти нових партнерів і ринки збуту, а ОТГ – нові технології та можливості українського бізнесу.

Всього очікується запросити до 300 осіб.

Формат Конференції передбачає:

  • підведення підсумків впровадження Інститутом громадянського суспільства та партнерами проектів «Підтримка розвитку об’єднаних територіальних громад у Хмельницькій області» (за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ, Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» (DESPRO), Офісу Ради Європи, Шведсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні», фонду «Відродження», проекту ЄС «Підтримка регіонального розвитку в Україні») та «Підтримка реформи місцевого самоврядування в Україні» (за підтримки ЄС);
  • презентацію об’єднаними територіальними громадами у вигляді виставкових промо-точок або банерів для висвітлення свого інвестиційного потенціалу і пропозицій (потужностей) своєї місцевої економіки, а також наявних історій успіху;
  • презентацію підприємствами різних галузей, що стосуються життєзабезпечення громад (будівництво, водопостачання, освітлення, спорту);
  • публічне обговорення питань, що стосуються:
  1. інституційної спроможності стратегічно планувати місцевий економічний розвиток;
  2. залучення бізнесу до розвитку ОТГ;
  3. гармонізації законодавства у сферах освіти, охорони здоров’я, захисту навколишнього середовища;
  4. ефективності міжнародної донорської допомоги;
  5. вироблення подальшого бачення впровадження реформи на основі пропозицій учасників заходу.

Обране місце проведення Конференції «Український дім» (м. Київ, вул. Хрещатик, 2) дозволяє організувати там мінівиставку підприємств, які займаються виробництвом товарів, що використовуються ОТГ, чи надають послуги у сферах їх повноважень (водопостачання, освітлення, обладнання для шкіл, проектні роботи з просторового планування, сухе будівництво).

Для кожної зацікавленої компанії безкоштовно надається місце площею 3 кв. метри, обладнане розеткою, світлом та виставковим стендом розміром 2,5 м (висота) х 1 м (ширина).

Передбачаються пленарні та секційні засідання.

Пленарні засідання будуть присвячені тенденціям, які сформувались щодо становлення ОТГ та їхніх можливостей для розумного зростання в нових умовах. «Розумне зростання», новий для України термін, який сьогодні означає провідну тенденцію до розвитку міст, муніципалітетів та регіонів у Європейському Союзі і увібрав в себе найновіші підходи до зростання, що базуються на розумній спеціалізації, розумному просторовому плануванні та ощадливому використанні ресурсів.

На секційних засіданнях буде змога обмінятись досвідом між ОТГ, які уже працювали у новому статусі впродовж 2016 року та новими ОТГ, що тільки утворились. Бізнес зможе ознайомитись із новими ринками, якими для них є ОТГ, а ОТГ зможуть побачити нові проектні та технологічні рішення для власних проектів розвитку.

Конференція має стати стартом нового формату відносин ОТГ із підприємництвом та поставити на порядок денний реформи нові завдання – забезпечення розумного зростання на всьому українському просторі.

Під час Конференції вестиметься онлайн трансляція українською та англійською мовами.

Для участі в Конференції представників об’єднаних територіальних громад, громадського сектору, міжнародних організації/проектів МТД реєстрація за посиланням до 14 лютого.

Для участі в Конференції представників бізнесу реєстрація за посиланням до 14 лютого.

Акредитація ЗМІ за посиланням до 23 лютого.

Звертаємо увагу, включення до списку учасників Конференції підтверджується надходженням відповідного повідомлення від організаторів.

У разі виникнення запитань, звертайтесь, будь ласка, за телефоном (044) 529-73-94

Слідкуйте за оновленням інформації на нашому сайті та сторінці у Facebook

 _21_02_2017_000 _21_02_2017_001 _21_02_2017_002 _21_02_2017_003