Слідкуйте за новинами

Квіти, вирощені в тепличному коворкінгу, уже на клумбах Баранівської громади

Дата: 19.06.2020

Квіти, вирощені в тепличному коворкінгу, уже на клумбах Баранівської громади

Уже другий рік поспіль в закупленій і встановленій в рамках проєкуту ЄС «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської міської ОТГ» шкільній теплиці, дітьми під наглядом Олени Шкорбот вирощуються квіти для клумб Баранівської ОТГ. Перша партія саджанців квітів 18 червня ц.р. була передана працівникам відділу благоустрою Баранівської міської ради.

«Це чудовий практичний кейс як навчити дітей, як зацікавити дітей, як залишити кошти в громаді… Все гарно! Гарна теплиця, гарні квіти, гарні діти, і ще будуть гарні клумби. Ми дуже сподіваємося, що дитяча праця буде високо та ДОСТОЙНО оцінена мешканцями та владою Баранівської ОТГ», – зазначив Іван Савицький, координатор Проєкту ЄС.

З березня в теплиці проводилася кропітка робота – підготовка ґрунту, посадка насіння в горщики та спеціальні касети, регулярний полив рослин, підживлювання та прополювання.

«Вирощувати розсаду – справа не проста, але варта того, щоб нею займатися! – говорить завідувачка тепличним коворкінгом пані Олена Шкорбот, – Ми з учнями до карантину встигли посіяли дуже цікаву квітку – мезембріатемум – це сукулент, якому потрібен пісок, камінь і сонце. Трішки схожа на ромашку. Перед оголошенням карантину діти мали грандіозні плани посадити і доглядати за своїми рослинами. Але не склалося. Проте плоди своєї праці діти побачать на клумбах громади».

Нагадаємо, що завдяки реалізації третього компоненту проєкту ЄС «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської міської ОТГ», який виконується Інститут Громадянського Суспільства/Civil Society Institute, учні Баранівської громади отримали сучасну теплицю, яка розміщена на території Полянківської школи.

Проєкт «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської міської ОТГ» реалізується Баранівською міською радою, Інститутом Громадянського Суспільства та ПП Galeks-Agro за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках Ініціативи Мери за економічне зростання.