Слідкуйте за новинами

«Ми завжди говоримо про підприємця, як про активну людину», – Іван Савицький

Дата: 04.07.2020

«Ми завжди говоримо про підприємця, як про активну людину», – Іван Савицький

3 липня відбулася установча онлайн-зустріч із учасниками курсу «Підприємцем бути легко v 3.0». І ми були дуже раді бачити наших старих друзів та познайомитися з новими.

Іван Савицький, координатор проєкту ЄС «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської ОТГ», розповів про курс та його особливості.

«Ми завжди говоримо про підприємця, як про активну людину. Яка постійно навчається та розвивається, є громадсько активною. Я сам вчусь постійно, в тому числі від дітей, від молоді, і цей процес для мене постійний. Тому ми будемо на одному із модулів говорити про громадські організації та як перетворити активність у реальні дії», — сказав Іван Савицький

Учасники курсу отримають практичні навички та інструменти для створення власної справи, а також знання, які зможуть застосувати в різних життєвих ситуаціях.

Звичайно наш курс розрахований для офлайн формату, але маємо відповідати на нові виклики та винаходити нові форми навчання. Тому обговорили з учнями проведення перших занять в онлайн-режимі та визначилися із каналами комунікації.

«Ми не хочемо переводити все в онлайн, тому що деякі елементи нашого навчання не можна замінити й перевести в онлайн, такі як спільна робота над завданнями, генерування ідей та креативу — ці всі навички тільки тоді ефективні, коли напрацьовуються вживу. Тому все ще надіємося, що зможемо зустрітися із вами в Баранівці», — на завершення зустрічі додав Іван Савицький

 Друзі, ви ще маєте можливість зареєструватися на курс до кінця дня 5-го липня https://docs.google.com/…/1FAIpQLSf32h6NIgIMbCQ0hM…/viewform

 Вік учасників: учні 8-11 класів, а також ті, кому станом на 15.06.2020 року виповнилось повних 14 років.

Курс проводиться в рамках проєкту «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської міської ОТГ», який реалізується Баранівською міською радою, Інститутом Громадянського Суспільства та ПП «Галекс-Агро» за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках Ініціативи ЄС «Мери за Економічне Зростання – Україна».