Слідкуйте за новинами

Навчальний візит освітян Пирятинської громади до Великобузького НВК (Полтавська область)

Дата: 22.06.2022

Навчальний візит освітян Пирятинської громади до Великобузького НВК (Полтавська область)

21 червня 2022р. експертами проекту проведений семінар на тему “Ознайомлення з досвідом Великобузівського НВК у створенні середовища сприятливого для розвитку учнів на основі співпраці учасників освітнього процесу”.

Директор Великобузівського НВК Ольга Попович із залученням учнів та вчителів ознайомила учасників семінару з досягненнями закладу та кроками, які передували цьому. Основну увагу було присвячено створенню позитивного мікроклімату в педагогічному колективі та у взаємодії учительського, батьківського та учнівських колективів.

Головні теми, навколо яких будувалися виступи:

  • відношення до закладу батьків відіграє важливу роль в рівні успішності освіти дітей;
  • педагогічний колектив школи поставив за першочергове завдання розвивати пізнавальне середовище та прагнення до пізнання;
  • доступність закладу для учнів в режимі “світлового дня” (кожен учень може користуватися обладнанням закладу за потреби);
  • заклад формує напрацювання за певними напрямами, які використовує для участі в проєктах.

Була проведена екскурсія закладом з відвідина ми освітніх зон, створених останніми роками.

 

А також проведений круглий стіл для  для вчителів трудового навчання та керівників коворкінгів “Забезпечення та розвиток шкільної майстерні в сучасних умовах. Роль шкільної майстерні у функціонуванні успішного закладу освіти”

 Під час круглого столу вчитель трудового навчання Геннадій Світличний розповів про роль шкільної майстерні, процес її становлення, проблеми та перспективи розвитку. Найбільшу зацікавленість гостей викликало обладнання навчальної майстерності, на що Геннадій Іванович поділився “секретами” щодо планування та реалізації задумів. Головним джерелом оснащення стала участь у різного роду та рівня проєктах. Важливим, при цьому, є процес підготовки до них.

Під час круглого столу обговорювали і питання оновленої навчальної програми з трудового навчання та її використання при формуванні календарно-тематичного планування з використанням новітнього обладнання в умовах коворкінгів.

Круглий стіл для управлінців та керівників закладів освіти “ Роль шкільних коворкінгів у функціонуванні успішного закладу освіти. Організаційні та адміністративні питання”

Тема коворкінгу була основною і під час круглого столу для управлінців та адміністрації закладів освіти. Ольга Попович поділилася досвідом вирішення питань організаційної та фінансової діяльності коворкінгів. Також обговорювалося питання функціонування шкіл з малою наповнюваністю учнів та їх роль в освіті дітей з невеликих населених пунктів. Важливим стало обговорення перспектив початку нового навчального року в умовах воєнного стану та нормативних документів прийнятих з метою врегулювання питання

на завершення був проведений Майстер-клас в навчальній майстерні для освітян з виготовлення брендованого виробу. При цьому, мова йшла про потребу для коворкінгу у створенні виробу, що став би візитівкою коворкінгу.

Учні Великобузівського НВК організували свій майстер-клас з плетіння мотузки та провели ярмарок.