Слідкуйте за новинами

Нові знання, новий досвід, нові враження під час навчальної поїздки

Дата: 02.09.2020

Нові знання, новий досвід, нові враження під час навчальної поїздки

У XIX столітті, у Франції народилась молодша сестра ручної вишивки – машинна вишивка. І одразу стала улюбленицею виробників. Їх суперництво триває майже 200 років. Чи вдасться машинній вишивці назавжди залишити ручну в історії? Навряд чи. Проте інновації не стоять на місці і важливо йти в ногу з часом!

25-26 серпня відбулася навчальна поїздка адміністраторки швейної майстерні Маричка Тихончук до Грицівської ОТГ Хмельницької області. Два дні Марічка переймала досвід у одного з кращих експертів з програмування машинної вишивки Костянтина Питянчина у «кузні рюкзаків» Workshop of Old park. Костянтин вже декілька разів проводив майстер-класи «Програмування дизайну машинної вишивки» у швейному коворкінгу Баранівського МРЦ для всіх бажаючих мешканців громади.

Хоч і Марічка має професійну освіту у швейній справі та великий досвід роботи на швейних фабриках у Хмельницькому, а також у Баранівці («УкрБрендПошив», «Веснянка», «Крок»), проте не пропускає можливості навчитися новому, надихнутися й обговорити нюанси швейної справи. Вона вивчила три модулі: «Програмний інтерфейс. Конвертери»; «Автодизайн», «Створення простих дизайнів». Застосовувати свої знання зможе безпосередньо в МРЦ, а також виконувати комерційні замовлення на розробку простих дизайнів, для побутових вишивальних автоматів.

«Це був неймовірно насичений досвід для мене. Костя, надзвичайно відкрита людина та фанат своєї справи. Вдячна за поїздку і змогу навчатися!», – сказала по завершенню навчання пані Марічка.

Отримавши нові знання, досвід, цікаві ідеї, спробуємо їх реалізувати в швейному коворкінгу Баранівського міжшкільного ресурсного центру та на гуртках з школярами. Адже окрім роботи адміністраторки, Марічка працює з дітьми з Баранівки та сіл Баранівської ОТГ та навчає їх основам швейної справи.

Навчальна поїздка організована в рамках проєкту «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської міської ОТГ», який реалізується Баранівською міською радою, Інститутом Громадянського Суспільства та ПП «Галекс-Агро» за фінансової підтримки Європейського Союзу.