Слідкуйте за новинами

Перше велике замовлення виконано!

Дата: 11.06.2020

Перше велике замовлення виконано!

Баранівський міжшкільний ресурсний центр в терміни впорався із виконанням свого першого тендера на пошиття 8555 штук захисних масок для розповсюдження по об’єднаних територіальних громадах України.

«Я радий, що під час закупівлі техніки ми не піддалися на вмовляння закупити більше одиниць за меншою вартістю, мовляв «для шкільних коворкінгів і так зійде». Впевнений, що дешева техніка, так звані NoName, технічно не витримали б цього замовлення. Бажаю колективу МРЦ довго не спочивати на лаврах першого великого замовлення, а незважаючи ні на що, іти вперед. Молодці!»,– сказав Іван Савицький, координатор молодіжного компоненту проєкту ЄС.

10 червня посилки з масками були відправлені на вказану адресу, до регіонального центру Карітас в м. Києві.

«Завдяки гарній та швидкій роботі колективу, а також завдяки сучасному обладнанню, який був закуплений коштом ЄС в рамках проєкту «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської ОТГ», нам вдалося справитися з нашим першим тендером вчасно та якісно», – говорить Василь Назарчук, директор Баранівського МРЦ.

Нагадаємо, що Швейний коворкінг став одним із переможців тендеру, який оголосив Міжнародний Благодійний Фонд Карітас України в рамках проєкту «Підтримка об’єднаних територіальних громад у боротьбі з пандемією COVID-19» за підтримки Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe.

Про це ми писали за посиланням

Покрокова інструкція із створення коворкінгів тут

Проєкт «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської міської ОТГ» реалізується Баранівською міською радою, Інститут Громадянського Суспільства/Civil Society Institute та ПП Galeks-Agro за фінансової підтримки Європейського Союзу у рамках Ініціативи ЄС «Мери за економічне зростання (M4EG)».