Слідкуйте за новинами

Презентація проекту Дорожньої карти-2019 Баранівської міської ОТГ

Дата: 16.01.2019

Презентація проекту Дорожньої карти-2019 Баранівської міської ОТГ

15 січня Комітет з управління впровадженням Стратегії розвитку Баранівської міської ОТГ до 2020 року розглянув зведений План заходів на виконання у 2019 році Стратегії розвитку Бараніської міської ОТГ до 2020 року і План місцевого економічного розвитку Баранівської міської ОТГ (далі Дорожня карта-2019).

Презентуючи проект Дорожньої карти, координатор компоненту Маркіян Дацишин наголосив: «Ключова ідея цього документу – щоб цунамі щоденної поточної роботи, не “вимивали” стратегічно важливі завдання з фокусу уваги посадових осіб міськради і комунальних установ. Також цьому має допомагати практика щоквартальних моніторингових засідань Комітету, на яких будемо не тільки заслуховувати формальні звіти виконавців, але й шукати рішення для проблем з виконанням завдань».

Члени Комітету з управління впровадженням Стратегії опрацюють Дорожню карту-2019, за потреби внесуть необхідні корективи і винесуть на розгляд та затвердження чергової сесії Баранівської міської ради.

Цей документ підготовлено в рамках компоненту 4 проекту «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської міської ОТГ» на основі Каталогу Технічних завдань (додаток до Стратегії розвитку), Плану МЕР та грантової угоди з ЄС. Його метою є зібрати і синхронізувати виконання у 2019 році усіх стратегічно значимих завдань громади. У Дорожній карті-2019 детально описані завдання на 2019 рік, зазначено терміни їх виконання та відповідальних. Зведений План містить у собі також перелік заходів з моніторингу та оцінювання стану його виконання.

Проект «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської міської ОТГ» реалізується Баранівською міською радою, Інститут Громадянського Суспільства та ПП «Галекс- Агро» за фінансової підтримки Європейського Союзу.