Слідкуйте за новинами

Продовжуємо проводити індивідуальні консультації для майбутніх підприємців Баранівської ОТГ

Дата: 01.10.2020

Продовжуємо проводити індивідуальні консультації для майбутніх підприємців Баранівської ОТГ

У наших учасників курсу «Підприємцем бути легко v 3.0» різноманітні бізнес ідеї, якими вони захоплені і ми намагаємося підтримати їх в прагненні до розвитку та самостійності.

Наприклад, Віталіна Вітюк пише бізнес план агентства надання послуги зі здачі нерухомості в оренду. Дівчина вже вдруге навчається на нашому курсі. Разом з координатором 3-го компоненту проєкту ЄС Іваном Савицьким під час індивідуальних консультацій обговорили основні аспекти діяльності бізнесу здачі в оренду квартир, перевірили три основних документи, які підготувала Віталіна, – спрощені фінансовий план, інвестиційний план та бізнес план. Скоригували цифри.

«Туристична галузь в Україні розвивається. Послуги подобової оренди квартир для туристів є ринком який динамічно розвивається. Незважаючи на збільшення кількості готелів в туристичних великих місцях, в районах це залишається проблемою, особливо в Баранівці. Люди часто хочуть відпочивати «по-домашньому». Для вирішення цієї проблеми люди найчастіше звертаються в приватні агентства», – каже Іван Савицький.

Віталіна має допрацювати свої документи згідно переліку правок від Івана.

Ще одну консультацію проведено з Валею Бардіс. Нагадаємо дівчина мріє стати фотографом та мати власну фотостудію. На другій консультації обговорили перелік необхідних ресурсів для започаткування справи, вартість пакетів послуг та спрогнозували різні варіанти розвитку впровадження справи.

Що кажуть про наш курс наші учасники?

«У майбутньому планую стати підприємцем, відкрити свій бізнес. Тому вже вдруге вирішила взяти участь у курсі. Мені дуже сподобалася атмосфера і викладач, до якого завжди можна звернутися і поставити будь-яке запитання. Сподобалося так само, що були як веселі моменти, так і серйозні теми», – Віталіна Вітюк.

«Курс дуже сподобався. Допоміг визначитись у якому напрямку я далі хочу розвиватись. Навчилась аналізувати. В майбутньому, якщо я буду робити свій проект, отримані на курсах знання обов’язково допоможуть», – Валя Бардіс.

Кожен, напевно, пам’ятає події і людей, які зародили інтерес, дали важливий поштовх до розвитку. Сподіваємося, що наш курс стане таким поштовхом для наших учасників.

Курс проводить Інститут громадянського суспільства в рамках проєкту «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської міської ОТГ» за фінансової підтримки Європейського Союзу.