Слідкуйте за новинами

Сучасна теплиця стає простором для реалізації різноманітних дитячих ідей

Дата: 17.04.2019

Сучасна теплиця стає простором для реалізації різноманітних дитячих ідей

Яблуко і чорнобривець, банан і ківі, гацанія і квасоля – що спільного між цими рослинами?

А спільним у них є один горщик на двох і неймовірна цікавість учнів Полянківської школи Баранівської ОТГ, що ж швидше проросте – насінина яблука чи чорнобривця, банана чи ківі… Оце майбутні винахідники.

«Ось такі у нас пізнавальні перерви, діти прибігають до теплиці, щоб полити рослини, посадити щось новеньке або подивитися чи вже проросло насіння в його горщику. Вирощування рослин подобається багатьом дітям, адже це можливість спостерігати за цікавим процесом, та ще й брати в ньому участь. Діти самостійно обирають, що саджати до горщика, ми їх підписуємо та проставляємо дати. Це допоможе кожному відчути власну відповідальність та розвинути самостійність», – розповідає Олена Шкорбот, завідувачка тепличним господарством.

Нещодавно на екскурсію до теплиці приходили учні 4 класу з класним керівником Валентиною Бабінець на уроці природознавства, пані Олена розповіла про особливості та секрети вирощування та догляду за різними рослинами.

Сучасна теплиця стає простором для реалізації різноманітних дитячих ідей, яка встановлена в рамках проекту «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської міської ОТГ», що здійснюється Баранівською міською радою, Інститут Громадянського Суспільства та ПП «Галекс- Агро» за фінансової підтримки Європейського Союзу.

А ми продовжуємо слідкувати за експериментами в теплиці і поділимося з Вами результатами обов’язково!