Слідкуйте за новинами

Тернополяни обговорили успіхи та виклики освітньої реформи

Дата: 20.11.2018

Тернополяни обговорили успіхи та виклики освітньої реформи

В рамках проекту “РПР та місцеві коаліції: синергія співпраці” 17 листопада у Тернополі відбувся семінар з експерткою Реанімаційного Пакету Реформ та представницею ГО “Про.Світ”, Лілією Боровець, на якому учасники обговорили хід освітньої реформи в області.

В першій частині семінару експертка Реанімаційного Пакету Реформ розповіла про функції реформи та основні зміни в системі освіти, що передбачаються реформою. Для кращого розуміння системних змін, учасники працювали у групах та описували ролі учнів, вчителів , батьків та освітян в новій школі.В другій частині семінару відбулось змістовне обговорення втілення реформи з представниками Теребовлянської, Смизької та Скориківської ОТГ, вчителями, працівниками освітніх закладів та журналістами. Спеціалісти відділів освіти об’єднаних громад відзначили динаміку збільшення фінансування шкіл, що сприяє якісному облаштуванню класів та пришкільних територій, а до викликів віднесли нестачу кадрів у школі.

По завершенню семінару учасники обмінялись практиками організації дозвілля для школярів та обговорили шляхи залучення бізнесу до впровадження реформи.

Семінар організовано в рамках проекту “РПР та місцеві коаліції: синергія співпраці”, що виконується Інститутом громадянського суспільства спільно з коаліцією Реанімаційний Пакет Реформ – РПР в рамках Програми сприяння громадській активності “Долучайся!”, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.