Слідкуйте за новинами

У формі настільної гри «Моя сімейна молочна ферма» відбувся тренінг в Баранівці (+відео)

Дата: 08.07.2020

У формі настільної гри «Моя сімейна молочна ферма» відбувся тренінг в Баранівці (+відео)

25 червня в Баранівці відбувся тренінг для жителів громади, які бажають створити молочні підприємництва. Тренінг був незвичний оскільки відбувався у формі настільної гри-симулятора «Моя сімейна молочна ферма».

Учасниками гри стали двоє потенційних фермерів, лікар-ветеринар, координатор проєкту «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської міської ОТГ», а також менеджер проекту «Сімейні молочні ферми» по Житомирській та Хмельницькій області.

Тривалість заходу становила 6 годин. Учасники змогли на час гри стати власниками молочної ферми та зрозуміти особливості управління нею, із усіма можливими здобутками й втратами. На практиці усвідомили важливість ведення економічного обліку для якісного функціонування ферми, а також спробували свої сили на фермах з різною кількістю ВРХ.

«Я вважаю, що для мешканців Баранівської громади, які хочуть створити сімейні молочні ферми, гра – це найкращий і безпечний досвід, який дасть змогу зрозуміти, які зусилля і ресурси потрібно вкласти, і саме головне, який прибуток принесе ферма. Кожен хто відвідав цей тренінг, коли відкриватиме свою ферму, то починатиме не з нуля, а матиме практичні знання і за менший час досягне кращого результату», – зазначила Tетяна Забродіна, координаторка Проєкту ЄС.

Проведена гра тільки підсилила бажання гравців заснувати власні сімейні молочні ферми!

Тренінг організовано командою Проєкту ЄС «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської міської ОТГ» спільно з Сімейні молочні ферми

Сюжет підготовлений командою Шкільного телебачення Баранівської ОТГ, діяльність якого підтримується Проєктом «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської міської ОТГ», що реалізується Баранівською міською радою, Інститутом Громадянського Суспільства та ПП «Галекс-Агро» за фінансової підтримки Європейського Союзу.