Слідкуйте за новинами

У Сатанові відбулася презентація Стратегії розвитку громади до 2020 року та ІІ засідання Робочої групи з питань просторового планування.

Дата: 28.10.2016

У Сатанові відбулася презентація Стратегії розвитку громади до 2020 року та ІІ засідання Робочої групи з питань просторового планування.

27 жовтня 2016 року у смт. Сатанів відбулася презентація Стратегії розвитку Сатанівської селищної об’єднаної територіальної громади до 2020 року та ІІ засідання Робочої групи з питань просторового планування.

Як зазначив голова Сатанівської селищної ОТГ п. Альберт Собков, презентація Стратегії випала в той самий день, коли почалися роботи по будівництву однієї із споруд, котрі заплановані — Спортивного комплексу у смт. Сатанів (відкриття заплановане на перше вересня 2017 року). Окрім цього ведуться роботи по заміні системи опалення у школі села Клинове, з використанням нових енергоефективних матеріалів. Тобто Стратегія розвитку громади тільки була презентована, але конкретні результати вона вже дає.

_dsc8952

Презентували Стратегію директор з науки та розвитку ГО «Інститут громадянського суспільства»  Анатолій Ткачук та консультант зі стратегічного планування Петро Мавко.

_dsc8981

Німецьким досвідом ділився представник Федерального міністерства транспорту і цифрової інфраструктури Німеччини — професор Янош Бреннер. Він, на прикладах німецьких міст, розказав про можливі напрямки розвитку території Сатанівської громади, а також про можливі способи залучення інвестицій на такі заходи.

_dsc8998

Представники від Державного Підприємства «Укрндпіцивільбуд» висвітлили ключові моменти стосовно збору статистичних вихідних даних необхідних для розробки Схеми планування території громади, а також розповіли про те, якої інформації поки бракує. Неодноразово було наголошено на проблемах у отриманні необхідних даних. Посприяти у вирішенні  цієї проблеми пообіцяла Ірина Михайлівна Дунаєвська — представник від Хмельницької обласної державної адміністрації, головний архітектор Хмельницької області.

_dsc8957
Захід відбувся в рамках проекту «Підтримка розвитку об’єднаних територіальних громад у Хмельницькій області», який реалізується Інститутом громадянського суспільства за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ, Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» (DESPRO), Офісу Ради Європи, Шведсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні», фонду «Відродження» та проекту ЄС «Підтримка регіонального розвитку в Україні».

Проект Стратегічного плану розвитку Сатанівської громади до 2020 року
Коротка версія, цілі та завдання Стратегії

Більш детальний опис заходу на сайті Сатанівської ОТГ:
http://satanivska.gromada.org.ua/news/20-24-37-27-10-2016/