Слідкуйте за новинами

Встановлення теплиць в особистих селянських господарствах

Дата: 04.12.2022

Встановлення теплиць в особистих селянських господарствах

Продовжується реалізація проєкту Європейського Союзу «Розбудова ланцюжків доданої вартості у молочному та ягідному кластерах Пирятинської громади для розширення економічних можливостей молоді і сільських жителів та екоорієнтованого зростання».

Переможцям додаткового конкурсу щодо започаткування овочево-ягідних плантацій в особистих селянських господарствах було вручено комплекти теплиць. Ще 19 господарств започаткують мікротепличний бізнес за рахунок гранту ЄС.

2 грудня вони зібралися на присадибній ділянці одного з учасників для отримання комплектів обладнання. Також для отримувачів теплиць було проведено майстер-клас зі збирання, який провели експерти фірми-виробника.

З переможцями конкурсу зустрівся міський голова Пирятина  Андрій Сімонов, який побажав усім успішної роботи, гарних врожаїв та подальшого розвитку на благо нашої громади. «Переможете ви на вашому маленькому фронті, переможе країна», – відзначив він.

В результаті успішного розвитку тепличної справи очікується підвищення рівня самозабезпечення громади продуктами харчування.

Проект ЄС „Розбудова ланцюжків доданої вартості у молочному та ягідному кластерах Пирятинської громади для розширення економічних можливостей молоді і сільських жителів та еко-орієнтованого зростання“ реалізується Пирятинською міською радою та КП „Агенція розвитку Пирятинської громади“ за фінансової підтримки Європейського Союзу (Грантова угода ENI/2021/430-302 від 20 грудня 2021р. із змінами).