Слідкуйте за новинами

У селі Рогачів продовжуються роботи з будівництва міні-сироварні

Дата: 12.04.2019

У селі Рогачів продовжуються роботи з будівництва міні-сироварні

«На сьогодні розпочато будівництво під’їзної дороги до об’єкта, здійснюються роботи з улаштування фундаменту, закуплено блоки для зведення стін. Працює будівельна техніка – 2 міксера, кран», – розповіла Леся Вітюк, координатор І компоненту Проекту «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської міської ОТГ».

Молоко для переробки на міні-сироварню постачатиме створений торік кооператив «Мілка-2018», до складу якого увійшло 38 учасників, що мають 86 корів. Серед членів кооперативу є і одне фермерське господарство.

За фінансової підтримки обласного бюджету кооператив уже придбав холодильне обладнання на 800 літрів молока.

Планується, що на добу міні-сироварня перероблятиме 1000 літрів молока. Водночас розглядається як варіант робота у дві зміни з можливістю переробки 2000 літрів молока. Підприємство виготовлятиме пастеризоване молоко, йогурт, сметану, м’який та твердий сир.

Будівництво міні-сироварні здійснюється коштом гранту Європейського Союзу в рамках реалізації проекту «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської міської об’єднаної територіальної громади», що здійснюється Баранівською міською радою, Інститутом Громадянського Суспільства та ПП «Галекс- Агро».