Слідкуйте за новинами

Урок «Я досліджую світ» в тепличному коворкінгу

Дата: 22.10.2020

Урок «Я досліджую світ» в тепличному коворкінгу

Жодні фото не в змозі передати, наскільки насичено, продуктивно та емоційно провели урок «Я досліджую світ» учні 1-го класу Полянківська ЗОШ I – III ступенів.

Разом із вчителькою Галиною Василівною Наумович вони завітали до тепличного коворкінгу, діти посадили цибулю та посіяли руколу. Це так захопливо, що їх неможливо було відірвати від роботи!

Рукола швидше сходить, а цибуля через 10 днів вкорінюється, після чого вибиває перо. Рукола допомагає зміцнювати імунітет та кісткову систему дитини, зелена цибуля сприяє травленню, тому цю зелень можна додавати в салати дітям, розповіла Олена Шкорбот, адміністраторка тепличного коворкінгу.

Вона також звернула увагу дітей на те, що рослинам потрібно для росту: «Без сонячного світла і тепла рослини не ростуть. Також рослинам потрібні земля, повітря, вода. А ще їм обов’язково потрібні наша турбота і любов. Рослини краще ростуть на пухкому ґрунті, тому що тоді краще проникає вода і повітря».

Урок в такій формі для дітей є набагато цікавішим, бо це не тільки книжки з малюнками, а справжні дослідження: діти власноруч розпушували землю, садили рослини, поливали їх. Дітлахам працювати з рослинами дуже цікаво.

Головна мотивація — дати нові знання, навчити дітей бережному ставленню до навколишнього середовища, пишатися своєю працею.

Сучасна теплиця закуплену за кошти Європейського Союзу в рамках 3-го компоненту проєкту «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської ОТГ», який реалізуєт Інститут громадянського суспільства.