Слідкуйте за новинами

Увага! Онлайн консультації для ОТГ з питань створення шкільних коворкінгів і залучення молоді до розвитку громади!

Дата: 23.07.2020

Увага! Онлайн консультації для ОТГ з питань створення шкільних коворкінгів і залучення молоді до розвитку громади!

До уваги представників об’єднаних територіальних громад! Ми проведемо онлайн консультації з питань створення шкільних коворкінгів і залучення молоді до розвитку громади!

Міжшкільний ресурсний центр та шкільний коворкінг – це нові інституції в громаді, які мають на меті не лише зробити сучасною технологічну освіту школярів, а й допомогти реалізувати підприємницький і творчий потенціал підлітків і дорослих, а відтак – стимулювати розвиток громади.

Після прийняття Міністерством освіти і науки України нової програми з трудового навчання у 2018 році, апробацію сучасних підходів розпочато у Баранівській ОТГ (24 тис. мешканців) у рамках проєкту ЄС «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської міської ОТГ». 

За результатами нашої роботи в Баранівській ОТГ ми підготували Звіт про залученість молоді та розкриття підприємницького потенціалу, який ми назвали «Молоде зелене» https://bit.ly/2E0cmWv. Адже саме так кажуть на дітей: «та ти ще молоде зелене». Але чи насправді молодь є «зелена»? Очевидно, що теперішні 10-ти річні діти більш розвинені, ніж 15-ти річні підлітки 1990-х. Можливості, які дає сучасна техніка – смартфони та Інтернет – дозволяють дітям навчатися всього набагато швидше і без допомоги дорослих. Але чи встигає за ними шкільна програма? І чи допомагає дітям учитель з користю проводити час «у гаджетах», користуватись ними не лише для іграшок. 

З нагоди прем’єри видання «Молоде зелене» ми проведемо кілька онлайн-консультацій для всіх бажаючих ОТГ з питань створення шкільних коворкінгів. Ми чесно поділимося практичним досвідом від підготовки до створення коворкінгів – до перших зароблених грошей.

За результатами проведених консультацій ми оберемо кілька ОТГ, в яких проведемо виїзні тренінги та майстер-класи (як тільки дозволять карантинні обмеження). 

Теми консультацій будуть цікавими для представників органів місцевого самоврядування, передусім об’єднаних територіальних громад, директорів шкіл, вчителів, методкабінетів, відділів освіти, представників громадських організацій та активістів. Від однієї громади може бути декілька учасників (візьміть з собою когось з освітньої кафедри).

Запрошуємо всіх зацікавлених заповнити цю гугл форму до 31 липня 2020 р. 

Про дату та формат проведення онлайн-консультацій ми повідомимо до 5 серпня на вказану при реєстрації електронку.

Онлайн консультації організовуються в рамках проєкту «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської ОТГ», що фінансується Європейським Союзом у рамках Ініціативи ЄС Мери за Економічне Зростання – Україна.