Слідкуйте за новинами

Як написати проект на Бюджет участі і виграти обговорювали в Баранівській ОТГ

Дата: 08.06.2018

Як написати проект на Бюджет участі і виграти обговорювали в Баранівській ОТГ

Впродовж чотирьох днів, з 4 по 7 червня, в Баранівській об’єднаній територіальній громаді команда проекту «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської міської ОТГ» провела зустрічі з вчителями, медпрацівниками, старостами, депутатами міської ради, працівниками управління соціального захисту населення, служби у справах дітей, ЦНАПу, реєстраційної служби, відділу культури та активними мешканцями громади з впровадження проекту «Бюджету участі 2018».

Під час зустрічей експерти розповіли як правильно заповнювати шаблон для подачі проекту, як розрахувати витрати, що варто врахувати автору проекту для перемоги, де отримати консультаційну допомогу та багато іншої цікавої інформації про Бюджет участі 2018. Обговорення проходили активно, на запитання від учасників зустрічей були надані практичні відповіді та поради.

Змін можна чекати довго. А можна вже зараз самостійно почати змінювати на краще свою громаду і Бюджет участі - саме той інструмент, тому активніше долучайтеся до цього процесу та надавайте свої пропозиції у вигляду проектів, наголосила Оксана Загорська, керівник проекту.

Впродовж цього періоду проводилися і окремі консультації з авторами проектів, які вже визначилися з темою свого проекту і мали конкретні запитання по заповненню шаблону проекту.

Варто зазначити, що в Баранівській ОТГ минулого року було розроблено та затверджено стратегію розвитку громади і зараз відбувається процес реалізації стратегії через план місцевого економічного розвитку, який має бути покладений в основу майбутнього місцевого бюджету. Тому 4 червня відбулась зустріч з підприємцями та засідання робочої групи по розробці плану місцевого економічного розвитку. Метою зустрічі було визначення пропозицій розвитку громади з точки зору місцевого бізнесу та включення їх у План МЕР.

Заходи проходили в рамках проекту «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської міської ОТГ», який реалізується Баранівською міською радою у партнерстві з Інститутом громадянського суспільства та ПП «Галекс-Агро» за фінансової підтримки Європейського Союзу.