Слідкуйте за новинами

Діалоги про згуртованість

Дата: 02.10.2020

Діалоги про згуртованість

Організатор – ГО «Інститут громадянського суспільства»

Постановка проблеми

Уже 30 років Україна шукає своє місце у світі, як незалежна держава. Проте, на відміну від багатьох наших західних сусідів, нам це зробити значно складніше, оскільки українське суспільcтво не є гомогенним та згуртованим. Більш того, ця незгуртованість штучно підсилюється як ззовні, так і зсередини країни, що вже призвело до розколу країни і навіть втрати деяких регіонів.

Державна стратегія регіонального розвитку на період до 2027 року, яка нещодавно ухвалена Урядом України, містить бачення необхідності вирішення цієї проблеми, а також формулює мету та стратегічні цілі діяльності на шляху її вирішення:

«Стратегічною метою державної регіональної політики до 2027 року є розвиток та єдність, орієнтовані на людину — гідне життя в ЗГУРТОВАНІЙ, децентралізованій, конкурентоспроможній і демократичній Україні, забезпечення ефективного використання внутрішнього потенціалу територій та їх спеціалізації для досягнення сталого розвитку країни, що створює умови для підвищення рівня добробуту та доходів громадян під час досягнення згуртованості в соціальному, гуманітарному, економічному, екологічному та просторовому вимірах.»

І першою стратегічною ціллю визначається: «Формування ЗГУРТОВАНОЇ держави в соціальному, гуманітарному, економічному, екологічному, безпековому та просторовому вимірах.»

Місія – формувати в громадській думці ясну уяву про виклики побудови української політичної нації на сучасному етапі розвитку українського суспільства, а через те сприяти підвищенню її згуртованості.

Мета – створити потужну дискусійну платформу для обговорення та обміну думками щодо ключових викликів, ідей, принципів, технологій формування потужної ефективної суспільної ідентичності.

Завдання:

Передбачається щомісяця:

 

Активність за проектом відбувається в партнерстві з Українським кризовим медіа центром та Екосистемою позитивного впливу ImpactUA.

Проект релізується за підтримки Міжнародного фонду Відродження.

Контактна особа – Євген Лапін – керівник проекту, +38 095 555 3991, f4labo@gmail.com

 

Орієнтовний список тем:

Перелік відкритий

Запрошені експерти:

Перелік відкритий

Поділитися

Новини проєкту

Розрив між селом і містом та згуртованість суспільства

Розрив між селом і містом та згуртованість суспільства. Іван Фурсенко