Слідкуйте за новинами

Партнерство між міськими та сільськими територіальними громадами як ефективний інструмент місцевого економічного розвитку

Дата: 20.08.2018

Партнерство між міськими та сільськими територіальними громадами як ефективний інструмент місцевого економічного розвитку

20 серпня 2018 року Інститут громадянського суспільства розпочав реалізацію проекту «Партнерство між міськими та сільськими територіальними громадами як ефективний інструмент місцевого економічного розвитку». Проект реалізовується в рамках міжнародної технічної допомоги за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» і триватиме до грудня 2019 року.

Проект направлений на розширення позитивного впливу міст на сільську територію через створення партнерських мереж між  містами і селами.

Цільовою аудиторією проекту є ОТГ, містечка, міста, зокрема представники місцевого і середнього бізнесу, які надають послуги (місцевий крафтинг, фермерство, туризм та інші послуги).

Проект фокусується на залученні представників міських та сільських громад для формування спільної співпраці, визначення спільних точок і цілей співпраці, планування спільної діяльності та забезпечення успішного впровадження  проектів спрямованих на співпрацю та посилення спільної участі в рамках партнерських відносин між громадами.

В ході проекту на конкурсній основі буде відібрано 25 громад на фінансування спільних проектів щодо міжмуніципальної співпраці.

Відібрані громади пройдуть навчання, де вони дізнаються більше про стимулювання міжмуніципального співробітництва та презентуватимуть свої проекти для загального обговорення.

Запуск та впровадження проектів міжмуніципального співробітництва буде супроводжуватися та підтримуватися експертами.

Кращі практики у сфері міжмуніципального співробітництва (партнерських мереж) будуть поширені з метою подальшого стимулювання міжмуніципального співробітництва і діяльності партнерських мереж в інших регіонах України.

Загалом реалізація проекту створить кращі умови для спільної діяльності місцевих бізнес-кіл, впровадження спільних проектів, у тому числі і залучення коштів для місцевого розвитку.

Поділитися

Новини проєкту

Співробітництво міських та сільських територіальних громад – підсумки проєкту

Про позицію учасників публічного заходу «Партнерство між міськими та сільськими територіальними громадами, як ефективний інструмент місцевого економічного розвитку: досягнення, виклики та перспективи» щодо підходів до остаточного затвердження Перспективних планів формування спроможних громад