Слідкуйте за новинами

Розробка моніторингу реформ з децентралізації та регіональної політики

Дата: 01.11.2013

З 30 вересня Інститут Громадянського Суспільства за підтримки Проекту міжнародної технічної допомоги “Підтримка децентралізації в Україні”DesPro, розпочав реалізацію заходів щодо моніторингу реформ з децентралізації та регіональної політики.

Реалізація заходів складається з наступних компонентів:

1. Проведення комплексного аналізу та підготовка звіту про стан реформ за результатами цього аналізу у наступних сферах:

Звіт включатиме, але не обмежуватиметься підготовкою коротких позиційних документів щодо стану справ з реформ у вказаних сферах за такою структурою: огляд ситуації – головні проблеми; політичні рішення – акти Президента, послання, доручення, концепції тощо; політична позиція – партійні програми, виборчі програми партій представлених у парламенті; законодавство у цих сферах; плани реформ (строки, відповідальні) та стан їх виконання. Одним із важливих джерел інформації для підготовки звіту мають стати національні та регіональні Інтернет-сайти. З цією метою буде підготовлено перелік сайтів для моніторингу на національному та регіональному рівнях (під моніторинг підпадатимуть сайти: Президента України, Уряду, Верховної Ради України, Мінекономрозвитку, Мінрегіону, Мін’юсту, обласних рад.

2. Розробка індикаторів моніторингу та оцінки стану реформування у вказаних сферах.

3. На основі розроблених індикаторів проведення наступної діяльності:

Згадана вище діяльність має сформуватися у сталу систему проведення моніторингу національних реформ з децентралізації, яку можливо було б передати відповідному органу виконавчої влади.

Поділитися