Слідкуйте за новинами

«Не вірю в молодих підприємців, які не є громадськоактивними», – Іван Савицький

Дата: 17.06.2019

«Не вірю в молодих підприємців, які не є громадськоактивними», – Іван Савицький

Сучасна молодь, яка прагне щось змінити навколо себе, має бути громадськоактивною. Проте, щоб перетворити активність в реальні дії, потрібно шукати однодумців та об’єднуватися навколо спільних ідей.

На третьому модулі курсу «Підприємцем бути легко v2.0», який відбувся 14-15 червня, з учнями Баранівської ОТГ обговорювали питання громадських формувань, об’єднань, громадських організацій, а також, що таке громадська та громадянська активність.

«Не вірю в молодих підприємців, які не є громадськоактивними», – наголосив Іван Савицький, координатор третього компоненту проекту «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської міської ОТГ».

Впродовж модулю, учасники не лише дізналися про основні аспекти громадсько життя та громадської участі, а й працювали в малих групах, описали найбільш вагомі, на їхню думку, соціальні проекти, які можна втілити в громаді за рахунок Бюджету Участі.

Разом представили свої соціальні проекти і спільно розібрали, які є помилки та як можна покращити проект.

На прикладі шаблонів документів «Бюджету участі Баранівської ОТГ» вчилися заповнювати заявки на гранти та конкурси.

Закінчили курс оглядом ресурсів, на яких можна знайти фінансування для своїх соціальних проектів, і одразу діти знайшли чудовий грант на втілення соціальної програми – «Метелик», в якому можна отримати фінансування до 10 000 доларів США на втілення написаного соціального проекту.

До 20 червня організатори переглянуть усі бізнес-плани учасників та відберуть найбільш вдалі для подальшої підтримки та впровадження.

А учасники подадуть власні проекти на Бюджет участі з врахуванням поправок, які Іван Савицький означив на третьому модулі.

Присутні учасники отримали сертифікати згідно прослуханих модулів. Відсутнім на врученні, сертифікати передадуть через відділ освіти Баранівської ОТГ.

Курс проходить в рамках проекту «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської міської ОТГ», який реалізується Баранівською міською радою, Інститутом громадянського суспільства та ПП «Галекс-Агро» за фінансової підтримки Європейського Союзу.