Слідкуйте за новинами

Огляд діяльності за серпень місяць

Дата: 30.08.2022

У серпні (09-11) відбулася низка заходів щодо реалізації проєкту «Розбудови ланцюжків доданої вартості у молочному та ягідному кластерах Пирятинської громади для розширення економічних можливостей молоді і сільських жителів та еко-орієнтованого зростання». . Представники проєкту Іван Савицький та Маркіян Дацишин з’їздили до Пирятинської громади, і от невеличкі підсумки.

 

  • Перевірка коворкінгів у ліцеї № 6. До роботи вже готові інноваційний, гончарний та 3D простори. Інші, зокрема швейний та фудпроцесінговий ще очікують на меблі та прокладання інженерних мереж. За словами директора ліцею, усе буде готово до початку навчального року.
  • Відбувся пітчинг ідей фіналістів Літнього Навчального курсу з питань підприємництва. Молодь презентувала найрізноманітніші бізнес-плани: від програмування 3D моделей до створення власних брендів прикрас. Міський голова пообіцяв знайти для учасників підприємців-наставників із подібним профілем бізнесу.
  • Зустріч партнера проєкту кафе «Shamrock» та директора місцевої школи у Березовій Рудці. У результаті домовилися про проведення практичних шкільних занять на технічній базі кафе, а також запланували запуск продажу продукції, виготовленої на коворкінгах, на місцевих масових заходах.
  • Зустріч із директором Пирятинського ЦПДМ Є. Кричевським. Обговорили запуск тренінгів з домедичної допомоги для ВПО (з використанням тренажерів, куплених за кошти гранту), і проведення групових зустрічей з психологом та активностями на базі коворкінгів.
  • Наради з питань відновлення громади від наслідків війни. З керівництвом міста та підприємцями сформували перелік ідей щодо майбутніх проєктів у сфері економічного розвитку з урахуванням пріоритетних завдань національного Плану відновлення України від наслідків війни.
  • Зустріч із бенефіціарами. Розглянули заходи щодо проєкту молочної ферми у Великокручанському старостаті, де вже розпочато ремонт за кошти гранту. Домовилися про співпрацю з кулінарним коворкінгом.
  • Четверта комунікаційна сесія з написання грантових заявок. На цей раз основна тема сесії звучала так: “Комунікації та Менеджмент проєкту – як зібрати команду і добитися успіху?”. На прикладі ідеї одного з учасників розібрали методику формування дерева проблем.