Слідкуйте за новинами

Репер DiD ToLkA вийшов у Facebook із патріотичним «Наркевицьким репом»

Дата: 27.05.2021

Репер DiD ToLkA вийшов у Facebook із патріотичним «Наркевицьким репом»

Анатолій Ткачук, aka DiD ToLkA, – співавтор реформи системи державного управління, директор з розвитку Інституту громадянського суспільства.

Один з ідеологів децентралізації влади в Україні Анатолій Ткачук просуває реформу не лише підготовкою законопроектів, експертними висновками і серйозними публікаціями в медіа, а й пробує використовувати сучасні форми залучення уваги аудиторії. Ткачук – новатор по суті, основний козир якого, – щирість і любов до рідного краю.

На створення свого першого реп-треку автора-початківця надихнула мала батьківщина – селище Наркевичі, що в Хмельницькій області. У процесі реформи рідне село Ткачука стало центром Наркевицької об’єднаної територіальної громади Волочиського району. Це одне з українських сіл, що розвиваються, звідки втекла ще не вся молодь.

Творчий меседж ветерана децентралізації – це звернення і до молодих, і до більш досвідчених. Співавтор реформи особистим прикладом показав, як можна не боятися змін. І нехай Ткачук не запалив у класичному розумінні просунутих реперів, але він вже точно – зігрів. Тих, хто сумнівається в собі, не вірить у завтрашній день або вирішив, що безнадійно втомився. Адже це дуже важливо – продовжувати вірити і не боятися нового.

А його Наркевичі сьогодні виглядають досить сучасно. У них вийшло – вийде й у всієї України?

Нагадаємо, що Анатолій Ткачук – постійний автор ZN.UA, а також автор колись популярної брошури «ЗЕМЛЯ, СЕЛО, ЛЮДИ. ЩО думає СЕЛЯНИН ПАНЬКО Цікавий ПРО ЗЕМЕЛЬНУ РЕФОРМУ В УКРАЇНІ », де від імені головного героя Панька в простій веселій формі розповідає про непрості основи життя на селі, яке має розвиватися, а не животіти.

Джерело ZN.UA