Слідкуйте за новинами

«Шкільне телебачення» у Баранівській ОТГ на Житомирщині розширює свою мережу

Дата: 17.05.2019

«Шкільне телебачення» у Баранівській ОТГ на Житомирщині розширює свою мережу

Часто те, що ми бачимо через призму фото- чи відеоапарата, набагато відрізняється від кінцевого результату, який видає нам дисплей. Кожному хочеться, щоб картинка була ідеальною без помутніння і розпливчастості.

Завдяки гуртку «Шкільне телебачення» учні Баранівської ОТГ мають можливість навчатися професійним секретам фото- та відеозйомки, монтажу відео матеріалу, накладати музику та титри на відеоролик.

16 травня відбулося практичне заняття гуртка «Шкільне телебачення». Цього разу до гуртка приєдналися новачки – учні з Полянківської, Зеремлянської, Кашперівської та Смолдирівської шкіл. Діти та вчителі зацікавлені в тому, щоб формувати спільний інформаційний простір всієї громади.

Леонід Предаченко, координатор гуртка, розповів дітям про роботу з камерою, постановку кадру, важливість звуку та світла, щоб отримати гарний результат.

Учні вчилися правильно брати інтерв’ю: як зручно для співрозмовника розмістити мікрофон та як правильно знімати, як варто ставити запитання.

Вероніка Стрельчук, учениця Полянківської школи, поділилася своїми враженнями:

«Все було дуже круто. Класне, цікаве спілкування. Зрозумілий виклад інформації. Ми одразу застосовували все те, про що розказував Леонід на практиці, вчилися один одного фотографувати»

 

Скільки важливих навичок і скільки веселих хвилин ми провели вчора разом. Дякуємо)))

Діяльність гуртка «Шкільне телебачення Баранівської ОТГ» підтримується в рамках Проекту «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської міської ОТГ», що реалізується Баранівською міською радою, Інститутом Громадянського Суспільства та ПП «Галекс- Агро» за фінансової підтримки Європейського Союзу.