Слідкуйте за новинами

УВАГА КОНКУРС!

Дата: 03.05.2023

УВАГА КОНКУРС!

Шановні мешканці та гості Пирятинської громади! Запрошуємо всіх охочих, незалежно від віку, взяти участь у конкурсі «Створення рецептурної книги кулінарних традицій Пирятинської  громади та субрегіону»

Основною метою конкурсу є збір стародавніх родинних рецептів, аби популяризувати кулінарну спадщину регіону серед туристів, передати знання у спадок молодшому поколінню та зберегти гастрономічні традиції.

Участь у конкурсі можуть взяти мешканці громади незалежно від віку. Поділитися власними кулінарними традиціями закликаємо долучитися і тих, хто обрав Пирятинщину місцем проживання вимушено або тимчасово.

Для того щоб стати учасником конкурсу, вам необхідно: розпитати найстарших у родині про особливості харчування вашої сім`ї; розказати цікаву історію обраної страви, поділитися рецептом; за можливості, приготувати її та зробити фото. Більш детально про умови конкурсу читайте у Положенні-інструкції за посиланням: https://bit.ly/3LMTD14

Виконавши кроки, зазначені вище, заповніть заявку до 31.05.2023 за посиланням:

https://bit.ly/3HxUUqj

 

Після оцінки професійного журі, найкращі конкурсні роботи увійдуть до рецептурної книги Пирятинщини. Долучайся та ставай співавтором!

 

Конкурс проводиться за підтримки ГО «Інститут Громадянського Суспільства» у партнерстві з Пирятинською міською радою за підтримки Європейського Союзу у межах проєкту «Розбудова ланцюжків доданої вартості у молочному та ягідному кластерах Пирятинської громади для розширення економічних можливостей молоді і сільських жителів та еко-орієнтованого зростання»

➡️Детальніше про проєкт: https://bit.ly/3QedXce