Слідкуйте за новинами

Звіт про роботу коворкінгів (грудень 2022)

Дата: 05.01.2023

Звіт про роботу коворкінгів (грудень 2022)

Ось уже четвертий місяць працюють коворкінги, що створені за підтримки ГО «Інститут Громадського Суспільства» у партнерстві з Пирятинською міською радою за підтримки Європейського Союзу у межах проєкту «Розбудова ланцюжків доданої вартості у молочному та ягідному кластерах Пирятинської громади для розширення економічних можливостей молоді і сільських жителів та еко-орієнтованого зростання».

Щомісяця на базі просторів організовуються нові події, які відвідують усе більше охочих. Грудень 2022 року також став дуже плідним, тому ми раді поділитися результатами роботи.

  • У гончарному коворкінгу продовжується проведення планових гурткових занять (впродовж грудня).

Яскравою подією стала ярмарка, де були представлені гончарні вироби, вироблені в коворкінгу, що присвячені пам’ятним подіям у житті громади. Детальніше на FB сторінці: http://bit.ly/3WOyHtK

Адміністраторка простору Плієва Марина провела профорієнтаційну лекцію у Пирятинському ліцеї №6 з метою поширення інформації про роботу коворкінгу серед учнів.

Звичайно ж, серед усієї творчої метушні не забували про підтримку Збройних Сил. На базі коворкінгу було проведено майстер-клас для волонтерів, військовослужбовців та громадян, які зробили значний внесок у зміцнення обороноздатності України.

Також було виготовлено окопні свічки для наших військових. Детальніше: https://bit.ly/3jKfOtb

Адміністраторка коворкінгу Плієва Марина продовжує проводити платні заняття із ліплення глиною та декорування готових невипалених виробів для усіх охочих (зокрема за дисконтними картками), а також майстер-класи для студентів Пирятинської філії ЗВО “Європейський університет” і педагогічних працівників.

17 грудня було проведено зустріч із організаторкою дитячих свят Анною Пономаренко та обговорено варіанти майбутньої співпраці на базі гончарного коворкінгу.

  • У артшвейному коворкінгу також активно проводяться майстер-класи. Зокрема два заняття відвідали активні учні шкільного самоврядування Пирятинського ліцею №6. Результати роботи можна переглянути на Instagram сторінці: https://bit.ly/3QeTwfm

Цікавим новим досвідом для відвідувачів швейного простору також стали майстер-класи з основ дизайну. Було проведено три заняття, де учасники опановували теорію, а також відпрацьовували все на швейних машинках. Детальніше: https://bit.ly/3VLXyNm

Також на базі коворкінгу здійснюються послуги з ремонту одягу.

Слідкуйте за нашими новинами!

Далі буде цікавіше )