Слідкуйте за новинами

Всеукраїнський конкурс молодіжних науково-технічних проєктів «InventorUA», переможці з Пирятинської громади!

Дата: 30.01.2023

Всеукраїнський конкурс молодіжних науково-технічних проєктів «InventorUA», переможці з Пирятинської громади!

🔹Ми раді поділитися з вами хорошими новинами, що надійшли з Пирятина!

🏅Вихованці інноваційного коворкінгу взяли участь у Всеукраїнському конкурсі молодіжних науково-технічних проєктів «InventorUA». Там вони презентували свої розробки та гідно представили Пирятинську громаду.

🥇Диплом першого ступеня у номінації „Стійкий життєвий простір“ отримав десятикласник Пирятинського ліцею Ярослав Гусак.

🥈Дипломами другого ступеня у номінації „Цифрові технології” відзначена Катерина Богомаз, учениця 10 класу; у номінації „Збереження здоров’я людей та лікування хвороб“ – учень 11 класу Костянтин Гавриленко; у номінації „Цифрові технології“ – Дар’я та Артем Доценки, учні 10 класу.

🥉Дипломи третього ступеня отримали Вікторія Бігун, учениця 11 класу Пирятинського ліцею №4 та Роман Нагорний, учень 11 класу Пирятинського ліцею, які представляли свої роботи у номінації „Стійкий життєвий простір“.

✔️Дипломи за участь отримали Дар‘я Доценко (номінація „Нові матеріали та сучасні технології“); Роман Божко (номінація „Стійкий життєвий простір“); Димитрій Бударін (номінація „Збереження здоров’я людей та лікування хвороб“); Людмила Соболевська (номінація „Стійкий життєвий простір“).

✔️ Сергій Вольвач – керівник коворкінгу отримав подяку від організаторів за особисте сприяння реалізації творчого потенціалу учнівської молоді.

Бажаємо учням натхнення та витримки для майбутніх звершень!

Слідкуйте за оновленнями на наших сторінках.

 

🔹Нагадуємо, що коворкінги створені за підтримки ГО «Інститут Громадського Суспільства» у партнерстві з Пирятинською міською радою за підтримки Європейського Союзу у межах проєкту «Розбудова ланцюжків доданої вартості у молочному та ягідному кластерах Пирятинської громади для розширення економічних можливостей молоді і сільських жителів та еко-орієнтованого зростання»

➡️Детальніше про проєкт: https://bit.ly/3QedXce