Слідкуйте за новинами

Закупівля послуги з розробки парасолькового бренду для продуктів локального виробництва Пирятинської ТГ

Дата: 28.06.2022

Закупівля послуги з розробки парасолькового бренду для продуктів локального виробництва Пирятинської ТГ

Інститут громадянського суспільства запрошує до участі у конкурсі  на постачання послуг з розробки парасолькового бренду  для продуктів локального виробництва, створення упаковки та етикеток, айдентики та загального брендбуку для Пирятинської ТГ!

Закупівля послуг здійснюється в рамках  проєкту «Розбудова ланцюжків доданої вартості у молочному та ягідному кластерах Пирятинської громади для розширення економічних можливостей молоді і сільських жителів та еко-орієнтованого зростання», що реалізується Інститутом громадянського суспільства та Пирятинською міською радою за фінансової підтримки Європейського Союзу (Грантова угода  ENI/2021/430-302 від 20 грудня 2021р.)

Дата оголошення про тендер: 27 червня 2022 р.

Термін подання тендерних пропозицій: до 18:00 год за Київським часом, 6 липня  2022 р.

Предмет закупівлі: послуги з розробки парасолькового бренду для продуктів локального виробництва Пирятинської ТГ, Полтавської обл та створення упаковки, етикеток і бірок для локальної  продукції

Детальна інформація про предмет закупівлі з технічними параметрами міститься у Додатку 1 до цього оголошення

До участі у конкурсі запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності (юридичні особи та фізичні особи-підприємці (ФОП), належним чином зареєстровані за законодавством України, мають  досвід роботи у відповідній сфер, заявлений товар у наявності у вказаній кількості до дати поставки, можливість здійснити доставку у вказаний строк за зазначеною адресою та можливість надати оригінали первинних документів (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна, тощо). 

Учасник закупівлі надає організатору наступні документи:

  1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
  2. Копія документу, що підтверджує податковий статус (система оподаткування);
  3. Тендерна пропозиція, заповнена за формою (Додаток 2);
  4. Документи, що підтверджують досвід (рекомендаційні листи, договори на аналогічні роботи/послуги тощо);

Послуги оплачує ГО “Інститут громадянського суспільства” на підставі підписаного з постачальником договору шляхом безготівкового розрахунку на рахунок виконавця у гривнях.

Оскільки ці послуги фінансуються коштом міжнародної технічної допомоги, вони оплачуватимуться БЕЗ ПДВ.

Усі питання, що стосуються цієї закупівлі надсилайте на електронну скриньку, csi@csi.org.ua до 4 липня 2022р включно. У темі листа зазначте Закупівля послуг з розробки парасолькового бренду_запитання.

 

Визначення переможців відбудеться після оцінки запропонованих пропозицій тендерною комісією згідно з критеріями, які зазначені у Додатку 1.

Переможці тендеру отримають електронні листи з відповідною інформацією до 8 липня 2022р включно.

 

Конкурс проводиться в рамках проєкту «Розбудова ланцюжків доданої вартості у молочному та ягідному кластерах Пирятинської громади для розширення економічних можливостей молоді і сільських жителів та еко-орієнтованого зростання», що реалізується Інститутом громадянського суспільства та Пирятинською міською радою за фінансової підтримки Європейського Союзу.